Text Size

Arne Hasle AS - Norsk leverandør av kano - kajakk - båt

logo

Forhandlere Hasle kajakk, kano og landstedsbåter på østlandet

www.hamarbatsenter.no/www.hamarbatsenter.no/

  Telemark Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Oasen Fritid AS, Fjordgløttveien 27, 3941 Porsgrunn 95 12 08 58 www.oasenfritid.no
  Motorhuset AS, Raset, Industriområde, 3701 Skien (kun båtsalg) 35 50 40 90 www.motor-huset.no
  Telemark Kanalcamping, Sluseveien 21, 3825 Lunde 91 57 54 21 www.kanalcamping.no
       
  Vestfold Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Strømøy Båtverksted AS, Hegnasletta 8, 3217 Sandefjord 33 46 64 45 www.strømøy.no
  Bjørns Jakt og Fiske, Prinsensgt. 7, 3256 Larvik 33 18 29 76 www.bjornsjaktogfiske.no
 

Vrengen Maritime, Ferjeodden 14, 3145 Tjøme

33 39 22 60


www.vrengenmaritime.no

 

  Buskerud Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Bottolfs Verksted, Vikersundgt. 27, 3370 Vikersund 32 78 84 81 www.bottolfs-verksted.no/
  Kajakk og Fritid, Nedre Eikevei 12, 3045 Drammen 32 83 27 10 www.kajakk-fritid.no 
  Bakken Motor AS 32 26 01 80 http://bakken-motor.no/
       
  Hedmark Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Hamar Båtsenter AS, Birkebeinerveien 12, 2316 Hamar 62 52 32 90 www.hamarbatsenter.no/
       
  Oppland Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Vestland Kanoutleie, Vestlandvegen 21, 3522 Bjoneroa 90 10 10 71 http://www.vestland-kanoutleie.no/

 

  Oslo og Akershus Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Sommerbutikken, Bergveien 37, 1350 Nesodden 66 91 73 20 www.sommerbutikken.no
  Padlebutikken.no, Jerpefaret 18, 1440 Drøbak 95 10 66 22 www.padlebutikken.no
  Villmarksbutikken Jessheim, Saga Senter, Jessheim 63 94 75 00 www.villmarksbutikken.net/
   West System Norge, Strømsveien 230, 0667 Oslo 22 23 35 00  www.westsystem.no
       
  Østfold Tlf/kontakt Hjemmeside
       
  Bergerkrysset Fritid, Smedgaten 4, 1850 Mysen 69 84 70 00 www.bergerkrysset.com/fritid.htm
  T.B. Rep & service, Mosseveien 61, 1610 Fredrikstad 69 32 66 32 www.tbrep.no
  Kjøkøsynd Marina, 1676 Kråkerøy (kun båtsalg) 69 94 90 00 www.kjmarina.no
  Båt-Holm Halden, Lundestadvn. 2, 1789 Berg 69 19 05 90 www.bat-holm.no
  Skjebergkilens Marina AS, Ullerøyvn. 338, Skjeberg  69 13 01 50 www.skjebergkilensmarina.no
       
       
       

 

Login